Torty weselne 

W Cocoart’s proponujemy torty w formie tradycyjnej (również wielopiętrowe) i w efektownej formie złożonej z monoporcji z małym tortem do symbolicznego pokrojenia na szczycie patery. 

Tort z monoporcji sprawdza się na przede wszystkim na eleganckich przyjęciach i uroczystościach, gdyż nie wymaga nieestetycznego wykrawania pojedynczych porcji z większego kawałka. Każdy gość dostaje swoje małe dzieło sztuki, które z pewnością zachwyci go nie tylko smakiem, lecz również wyglądem. 

Naszą specjalnością są personalizowane torty weselne. Kompozycje smakowe tortu możesz wybrać z monoporcji Tutaj poznasz smaki monoporcji , a jego wygląd zewnętrzny dopasujemy do Twoich oczekiwań, tak, aby tort nawiązywał do charakteru danej uroczystości. Stworzymy tort dopasowany nie tylko wykończeniem, kolorem, lecz również dekoracją do motywu przewodniego Twojego przyjęcia.

Torty złożone z monoporcji rozliczane są za każde ciastko. Zamawiasz tyle monoporcji, ile rzeczywiście potrzebujesz.  Torty tradycyjne są rozliczane za każdą porcję.

W Cocoart’s nie korzystamy z cukierniczych mas plastycznych otaczających tort. 

 

Aby zapytać Nas o więcej szczegółów, napisz do Nas maila formularz kontaktowy {contact_form}

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl